HSS Energy levert de 51,2V 100Ah LiFePO4-batterij voor groothandels-, OEM- en private-label energieopslagprojecten. De 51,2 V 100 Ah LiFePO4-configuratie levert 5,12 kWh nominale energie en 4,61 kWh bruikbare energie bij 90% DOD. Catalogusmodel 51.2V100Ah-LV is verkrijgbaar in rack- en wandgemonteerde behuizingen, met een intelligent GBS, CAN, RS485 en RS232-communicatie, natuurlijke koeling en ondersteuning voor maximaal 15 parallelle units. HSS Energy beoordeelt vóór productie de montagestijl, het apparaatmodel, het protocol, het belastingsprofiel, de bestemmingsdocumenten en de verpakking. Kopers kunnen neutrale branding, klantlabels en OEM/ODM-ondersteuning aanvragen voor monsters of bulkbestellingen, waarbij batchgegevens en ordervoortgang worden gecoördineerd tijdens de productie.
Voor klanten die de Chinese 51,2V 100Ah LiFePO4-batterij aanschaffen, ondersteunt de leverancier van HSS Energy bulkbestellingen, OEM-programma's en configuratiebeoordeling vóór de offerte. Als Chinese fabrikant van LiFePO4-batterijen en leverancier van residentiële batterijopslag controleren we meer dan alleen de capaciteit. De catalogus vermeldt een nominaal gelijkstroomvermogen van 2,56 kW en een maximaal gelijkstroomvermogen van 4,1 kW. Bij de keuze van de belasting moet dus ook rekening worden gehouden met de continue vraag, de startstroom, de apparatuurcommunicatie en het ontwerp van parallelle systemen.
Rekgemonteerde versie - labels en interfaceconfiguratie worden per bestelling bevestigd.
Wandversie - montageaccessoires worden per bestelling bevestigd.
Technische specificaties - 51,2 V 100 Ah-model
Parameter
Specificatie
Catalogusmodel
51.2V100Ah-LV
Batterijchemie
LiFePO4
Nominale spanning en capaciteit
51,2 V 100 Ah
Bedrijfsspanning
46,4-57,6V
Nominale energie
5,12 kWh
Bruikbare energie
4,61 kWh bij 90% DOD
Nominaal / maximaal gelijkstroomvermogen
2,56 kW / 4,1 kW
Aanbevolen / maximale stroom
50A / 80A
Parallelle expansie
Maximaal 15 eenheden
Aanbevolen ontladingsdiepte
90%
Afmetingen catalogus
355 × 567 × 150 mm - catalogusmodel met rek/stapel
Catalogus gewicht
Ongeveer 42,5 kg - catalogusmodel met rek/stapel
Behuizingsclassificatie
IP20
Bedrijfs-/opslagtemperatuur
0°C tot 60°C / 0°C tot 35°C
Vochtigheid / hoogte
5%-85% / ≤2.000 m
Nominale levensduur
≥6.000 cycli; de werkelijke levensduur is afhankelijk van de test- en bedrijfsomstandigheden
Installatie formaat
Rek-, stapel- of wandgemonteerde optie; definitieve structuur en accessoires per bestelling
Koeling
Natuurlijke koeling
Mededeling
KAN, RS485 en RS232
Catalogusgarantie
5+5 jaar; dekkings- en verlengingsvoorwaarden zijn contractueel afhankelijk
Vermelde/geleverde documenten
UN38.3, MSDS, CE en RoHS; CE EMC-, UN38.3- en RoHS-bestanden zijn hier opgenomen
Specificatie-opmerking: 355 × 567 × 150 mm en ongeveer 42,5 kg zijn cataloguswaarden voor model 51.2V100Ah-LV. Afmetingen, gewicht, beugels en kabelrichting voor de wandmontagekast moeten in de offerte en tekening worden bevestigd.
1. Capaciteit en bruikbare energie
Deze LiFePO4-batterij van 5 kWh levert 5,12 kWh nominale energie en 4,61 kWh bruikbare energie bij de in de catalogus aanbevolen ontladingsdiepte van 90%. Het is geschikt voor opslag in één huis, het omzetten van zonne-energie overdag naar avondgebruik en het ondersteunen van geselecteerde back-upbelastingen. De werkelijke looptijd is afhankelijk van het belastingsvermogen, de temperatuur, de ontladingssnelheid en de conversieverliezen.
2. Aan de muur gemonteerd of in een rek gemonteerd formaat
Dezelfde 51,2 V 100 Ah LiFePO4-batterij kan worden besteld in een rackgemonteerde of aan de muur gemonteerde behuizing. Een aan de muur gemonteerde thuisbatterij is geschikt voor projecten waarbij de muurstructuur, de laadruimte en de onderhoudsruimte zijn gecontroleerd, terwijl de rekversie geschikt is voor batterijkasten, ijzeren frames of apparatuurruimten. Beugels, klemrichting, behuizingsafmetingen en labels worden afzonderlijk bevestigd.
3. Rack-implementatie en parallelle uitbreiding
Voor in een rek gemonteerde energieopslagprojecten biedt het modulaire formaat klanten de mogelijkheid om met één eenheid te beginnen en uit te breiden nadat het volledige systeemontwerp is goedgekeurd. In de catalogus staan maximaal 15 parallelle eenheden vermeld. Rails, bescherming, kabels, adressen, communicatie en apparatuurlimieten moeten nog steeds worden gecontroleerd in plaats van alleen de batterijhoeveelheden te vermenigvuldigen.
4. Matching van GBS, poorten en apparatuur
Elke 51,2 V 100 Ah lithiumbatterij bevat een intelligent BMS en CAN-, RS485- en RS232-interfaces. Een overeenkomende connectornaam garandeert geen protocolcompatibiliteit. Geef vóór de productie het merk, het model, het vereiste protocol en de pindefinitie van de apparatuur op, zodat HSS Energy de communicatie- en bedradingsregeling kan beoordelen.
Weergave van de interne structuur - celassemblage, steunen, rails en controlegebied.
5. Capaciteit is niet hetzelfde als vermogen
Wanneer u een batterijopslag van 5 kWh evalueert, dient u energie van stroom te scheiden. Dit model heeft een opslagcapaciteit van 5,12 kWh, maar het catalogusvermogen is 2,56 kW DC met een maximum van 4,1 kW. Het mag niet omschreven worden als een accu die continu 5kW levert. Zorg ervoor dat het product bestand is tegen continue belastingen, startpieken en de vermogenslimieten van de apparatuur.
6. Zonne-energie- en back-uptoepassingen
Als zonnebatterij van 5 kWh kan de unit het eigen verbruik van zonne-energie in woningen, energieverschuiving in de avond, off-grid cabines, boerderijen, kleine kantoren en geschikte telecom-, netwerk- of beveiligingsback-upbelastingen ondersteunen. Airconditioners, pompen, motoren en elektrische verwarmingsbelastingen vereisen een afzonderlijke startstroom- en gelijktijdige vermogenscontrole.
7. Bewijs van productie, naleving en levering
Een thuisbatterij op laagspanning heeft consistente cellen, GBS-bescherming, betrouwbare verbindingen, verouderingscontroles en conforme transportvoorbereiding nodig. HSS Energy exploiteert verschillende productielocaties in China met een gezamenlijke oppervlakte van ongeveer 12.000 vierkante meter en maakt gebruik van laserlassen, geautomatiseerde assemblage en verouderingstestapparatuur voor batch- en OEM-projecten. CE EMC-, UN38.3- en RoHS-bestanden zijn bij dit beoordelingsontwerp inbegrepen, samen met echte verpakkings- en batchvoorbereidingsfoto's.
Ondersteunende certificaten en testdocumenten
CE EMC-certificaat
UN38.3-testrapport
RoHS-certificaat
Bewijs van verpakking en batchlevering
Kartons, lithiumbatterijlabels en palletvoorbereiding
Batchverpakking vóór verzending
Exportverpakkingen worden bevestigd op basis van de transportroute, bestemming, palletvereisten en klantetikettering. De foto's tonen de huidige mogelijkheden voor verpakking en batchbereiding; doosgrootte, labels voor gevaarlijke goederen, documenten, palletmethode en losregelingen volgen het definitieve verzendplan.
Veelgestelde vragen
1. Hebben de rackgemonteerde en wandgemonteerde versies identieke specificaties?
Beide versies kunnen hetzelfde elektrische platform van 51,2 V 100 Ah gebruiken, maar de afmetingen, het gewicht, de beugels, de aansluitrichting en de montageaccessoires van de behuizing kunnen verschillen. De definitieve tekening en bestelspecificatie hebben voorrang.
2. Hoeveel eenheden kunnen parallel werken?
De catalogus vermeldt maximaal 15 eenheden. De werkelijke hoeveelheid moet worden gecontroleerd aan de hand van de apparatuur, communicatie, railbescherming, kabels en locatieontwerp.
3. Kan deze accu continu 5kW leveren?
Nee. Het getal van 5,12 kWh betreft opgeslagen energie. Het gelijkstroomvermogen uit de catalogus is nominaal 2,56 kW en maximaal 4,1 kW, dus de belastingselectie moet de vermogenscijfers volgen.
4. Hoe wordt de compatibiliteit van apparatuur bevestigd?
Geef het merk, het model, het communicatieprotocol en de pindefinitie van de apparatuur op. Identieke poortnamen garanderen niet dat het protocol compatibel is.
5. Welke certificerings- en garantiedocumenten zijn beschikbaar?
CE EMC-, UN38.3- en RoHS-bestanden zijn inbegrepen, terwijl de catalogus ook MSDS vermeldt. In de catalogus staat 5+5 jaar; omvang, startdatum en verlengingsvoorwaarden worden in het contract bevestigd.
Vraag een offerte aan:Voor een nauwkeurige prijsopgave voor de 51,2 V 100 Ah LiFePO4-batterij geeft u de bestelhoeveelheid, bestemming, voorkeur voor rack- of wandmontage, merk en model van de apparatuur, continue en piekbelastingen, communicatieprotocol, OEM- of neutraal labelbehoeften, vereiste certificaten en transportdocumenten en beoogde leverdatum op. HSS Energy zal de mechanische, elektrische, communicatie-, verpakkings- en leveringsconfiguratie beoordelen.
We gebruiken cookies om u een betere browse-ervaring te bieden, het siteverkeer te analyseren en de inhoud te personaliseren. Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies. Privacybeleid